notebook tamiri kurtaran bilgisayar notebook tamiri
Notebook Tamiri Anakart Tamiri Bilgi Kurtarma Bios Yazma Teknik Servis İletişim
lcd monitör tamiri lcd tamiri
Kurtaran Bilgisayar
Osmanağa Mah. Nüshetefendi Sk. No : 38 / C 

Kadıköy / İstanbul
Tel : 0216 449 65 60

msn : kurtaranbilgisayar@hotmail.com
e - mail : kurtaranbilgisayar@gmail.com
kurtaran bilgisayar


Monitör Tamiri

Teknik donamımız ve uzman kadromuzla monitör arızalarınızıda gideriyoruz. Monitörünüzün markası ya da türü ne olursa olsun çözüm bizde.

notebook tamiri

Notebookunuzun girişleri(usb,Ethernet,1394 vb..) çalışmıyorsa notebookunuz şarj olmuyorsa, notebookunuz hiç çalışmıyorsa,notebookunuz donuyorsa, notebookunuz resetliyorsa, notebookunuz zamanla kendiliğinden kapanıyorsa, notebookunuz CD okumuyorsa, notebookunuza işletim sistemi kurulmuyorsa, notebookunuzun ekranı silikse, notebookunuzun pili az gidiyorsa, notebookunuza sıvı döküldüyse, notebookunuzun klavyesi çalışmıyorsa, notebookunuzun menteşeleri kırıksa, kapağı öne ya da arkaya düşüyorsa, notebookunuzun kasası kırıksa ve bunlar gibi arızalarla karşılaşıyorsanız size çözüm sunuyoruz.

Lcd Monitör Tamiri

Lcd monitör kullanıcıları için monitör tamiri hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla siz lcd monitör kullanıcılarına garantili tamir hizmeti veriyoruz.

1998 yılında kurulan Kurtaran Bilgisayar, bilgi teknolojileri sektöründe önemli bir boşluğu doldurmak üzere faaliyetlerine başlamıştır.Faaliyet alanı olarak teknolojisi eskimiş veya ikinci el durumundaki bilgisayar ve yan ürünlerinin tekrar kullanılabilir duruma getirilmesi ve satışı,     harddisk bilgi kurtarımı, bios yazılımı ve güncellemeri gibi daha bir   çok alanda hizmet sunmaktaydı. Zaman içerisinde sektörün ihtiyaçlarına göre yeni alanlara da yönelmiştir.
lcd ekran değişimi
Notebook'un en pahalı parçası LCD sidir. Bu yüzden ekrana dikkat etmekte fayda var. LCD ler sadece kırılmayla kullanılamaz hale gelmezler. Eğer ekranı temizlemek için..
 
Kurtaran Bilgisayar
Osmanağa Mah. Nüshetefendi Sk. No : 38 / C 

Kadıköy / İstanbul
Tel : 0216 449 65 60

msn :
kurtaranbilgisayar@hotmail.com e - mail : kurtaranbilgisayar@gmail.com

designd by ferhatulucak